Matrix RadyolojiYorumlarBize UlaşınDoktor GirişiDoktor Girişi
Menü

Cihazlarımız

Emar

Siemens 1.5 Tesla Magnetom Aera, son sistem 70 cm gantri tasarımı ile hastaya çekim esnasında konfor sağlayan yapıdadır. Cihazımız 45 mT yüksek gradient gücüne sahiptir. Kısa magnet olması nedeniyle klostrofabik hastalarda MR çekimlerine olanak sağlamaktadır. Cihazımızda yüksek kanallı sarmallar ile çözünürlüğü yüksek görüntüler elde edebilmekteyiz.

Dijital Skopi

Dijital skopi cihazımız Angell marka flat panel dedektörlü bir sistemdir. Her türlü skopik inceleme flat panel dedektör sayesinde yüksek kalitede kayıt altına alınabilmektedir. Ayrıca bu sistemde skolyoz dahil röntgen çekimleri yapılabilmektedir.

Dijital Röntgen

Dijital röntgen cihazımız Swissray marka ddR compact flat panel dedektörlü bir sistemdir. U kollu bir yapıya sahip olan bu cihaz ile tüm hastalarımıza röntgen ve skolyoz grafi çekimlerinde hizmet vermekteyiz. Matrix radyoloji olarak tüm hastalarımıza sağlıklı günler dileriz.

Bilgisayarlı Tomografi

Bilgisayarlı tomografi cihazımız Siemens Somatom Definition AS plus, 128 kesitli çok dedektörlü 0,3 saniye tüp rotasyon süresine sahip yüksek teknoloji, düşük doz uygulamaları ile ön plana çıkan bir tomografi cihazıdır. Bu özellikleriyle, rutin taramalar dışında, koroner anjiyografi dahil tüm anjiyografik uygulamalarda önemli avantajlara sahiptir.

MATRİX RADYOLOJİ
Sizden Gelenler
Tümünü Göster
Hakkımızda Hakkımızdaİletişim İletişim Whatsapp
HakkımızdaMatrix RadyolojiGörüntüleme Merkezi Ankara
+90312 286 00 19
+90501 325 90 85
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.